חברות הפקה לאירועי חברה

חברות הפקה לאירועי חברה נועדו להפיק אירועי חברה מוצלחים בכל סדר גודל. אירועי חברה מלהיבים נועדו להשיג לא מעט מטרות. למשל, הם מיועדים ליצור אווירה חיובית בחברה. הם מיועדים ליצירת גיבוש טוב בין העובדים. יחד עם זאת, זוהי גם דרך טובה לאפשר לעובדים למלא את המצברים, בכיף. חברה מקצועית להפקת אירועים לוקחת על עצמה את כל המשימות הכרוכות בארגון. זה יכול לכלול בחירה של מיקום. זה כולל אספקת תכנים ופתרונות מיוחדים.


חברות הפקה לאירועי חברה יכולות לסייע ביצירת קונספט או שכלולו. בתהליך הפקת האירוע, ישולבו במידת הצורך ספקי משנה. למשל ספקים של שירות קייטרינג. פתרונות של הגברה ותאורה. החברה יכולה להסדיר הופעה של אמנים או מפעילים או להביא נגנים. חשוב לבחור בחברה בעלת ניסיון רב. בדקו תמיד שהחברה שאתם בוחרים הפיקה אירועים בסדר הגודל הרצוי. כך באירועי חברה קטנים וכך גם באירועים מרובי משתתפים.

תוכן עניינים
חברות הפקה גדולות

הפקת אירועי חברה

הפקת אירועי חברה איננה דבר פשוט ביסודו. קיימים גורמים רבים שחייבים להביא בחשבון לפני ובמהלך ההפקה. בין היתר, צריך להתייחס למספר המוזמנים. צריך להתייחס למיתוג האירוע ולאווירה ששואפים אליה. התכנון חייב להביא חשבון נושאים כגון תקציב, לוח זמנים. 

ככל שההפקה צפויה להיות מורכבת יותר, כך כדאי לפנות אל חברה ההפקה, בשלב מוקדם. יחד עם זאת, חברות להפקת אירועי חברה יכולות גם לפעול בזריזות. כך שגם אם נותר זמן קצר לתאריך המיועד, לא צריך לוותר. פשוט צריך לשנס מותנים ולהיעזר במפיקי אירועים זריזים ומוצלחים במיוחד.

התחום של הפקת אירועי חברה לא מפסיק להתחדש. משמעות הדבר היא שגם אם קיימתם לא מעט אירועים בשנים האחרונות, אין סיבה למחזר. ניתן למשל לבחור לוקיישן מקורי, שבו מעולם לא קיימתם אירוע חברה. ניתן להזמין הפקה לדוגמא בחוף הים. 

אפשר לשלב בין אירוע חברה, לפעילות אתגרית כזאת או אחרת. ניתן להפיק אירוע שבו עורכים תחרויות שונות או פעילות בצוותים. במידת הצורך, אפשר להיות מקוריים ברמת השעה. במקום אירוע ערב, למשל, ניתן לקיים אירוע בבוקר. ניתן להפיק אירועי צהרים או אירועים לתוך הלילה.

חברות להפקת לאירועי חברה מומלצות

הפקת אירועי חברה לעובדים

הפקת אירועי חברה לעובדים במיטבה, שואפת תמיד לחדש. אין טעם להפיק עוד אירוע שנראה כמו אלף אירועים לפניו. אפשר ורצוי לחפש רעיונות חדשים. יחד עם זאת, צריך שהקונספט של האירוע יתאים לסוג המשתתפים. 

אירוע חברה לחברת הייטק למשל, עשוי להיות שונה מאוד לעומת אירוע לסוכני ביטוח. אך העיקר הוא שהאירוע יופק בצורה מקצועית. חשוב ששום דבר לא יישאר ליד המקרה. תכנון והקפדה, יובילו לאירוע מוצלח במיוחד.

הפקת אירועי חברה לעובדים​ בים

אירועי חברה במרכז

אירועי חברה במרכז טומנים בחובם יתרון חשוב. הם קרובים ולא מצריכים נסיעות ארוכות. לא בכל פעם צריכים להזמין את העובדים לאירוע בלוקיישן מרוחק. 

עם קצת חשיבה וקצת מקוריות, גם הקרוב יכול להרגיש מאוד רחוק. אפשר לעצב מסעדה, אולם או חוף ים, בצורה מרגשת ומלהיבה. ניתן לייצר אווירה אקזוטית או תחושת קרנבל, פה קרוב, במרכז. דבר נוסף, במרכז יש אפשרות בחירה רבה, במסעדות, מועדונים, אולמות. כך שאפשר לארגן יופי של אירוע, אפילו במהירות.

אירועי חברה במרכז​ עם אופניים

אירועי חברה רעיונות

אירועי חברה רעיונות, מה זה אומר בעצם? המשמעות היא שבדרך לאירוע מוצלח, כדאי לחשוב על רעיונות מוצלחים. לא חייבים בכל פעם להמציא את הגלגל. אפשר לקחת רעיונות קיימים, ולתת להם טוויסט מסוים. אפשר לדוגמא לערוך אירוע סגור במסעדה. אלא שבמקום רק לשבת לאכול, אפשר לעשות משהו מקורי יותר. 

בליווי השף, העובדים ישתתפו בהכנת האוכל. ניתן אף להפוך את האירוע לתחרות בסגנון "משחקי השף".
רעיונות טובים ומקוריים נוספים, לא חסר. 

ניתן לארגן אירוע בחוף ים. כחלק מהאירוע מביאים מדרכי גלישה או סאפ. אחרי הגלישה, כולם נהנים ממסיבת ריקודי חוף או מארוחה טובה. אפשר לערוך אירוע קרנבל בסגנון ברזיל. ניתן לערוך אירוע תחפושות, לא רק בפורים. אירוע עם קריוקי או אירוע בשילוב טיול אופניים. כאשר הפקת האירוע נעשית במקצועיות, התוצאה הטובה מובטחת.

רעיון לאירוע חברה

הפקת אירוע חברה בים

הפקת אירוע חברה בים זה הפקה של אירוע טבע מהשורה הראשונה. מה שמיוחד בכך, זה שלא חייבים ללכת רחוק. כמות החופים בישראל מאפשרת לקיים אירועים כאלה בכל אזור. 

חברה להפקת אירועים תוכל לדאוג לאבזר את החוף, בסגנון שרוצים. ניתן לארגן מסיבת חוף מדליקה, עם מוזיקה טובה. ניתן לקיים משחקי חוף, כדורעף או כדורגל, עם מדריכי ספורט מיומנים. וניתן גם להביא אל החוף, קייטרינג איכותי וטעים.

חברות הפקה של אירוע טבע

אירועי חברה קטנים

אירועי חברה קטנים, אלה אירועים שכוללים יחסית מעט משתתפים. והחוכמה היא לגרום לאירועים האלה להרגיש גדולים מהחיים. לצורך כך, כדאי להיעזר בחברה הפקות מתמחה. חברה שיודעת להפיק אירועי בוטיק, לגיבוש והנאה. חברה שיודעת לבנות קונספט בוטיק, עם תוצאות מקוריות. כך שלא משנה מה גודל הצוות או גודל החברה, התוצאה טובה. אוכל טוב, מוזיקה, מיתוג מרהיב עין. המון אפשרויות, לאירוע גדול מהחיים.
הפקת אירועי חברה קטנים

ייעוץ ניהול וליווי חברות הפקת אירועים​ ומעצבי אירועים

הפקת אירוע חברה באולם אירועים

ייעוץ, ניהול וליווי לחברות הפקה ומעצבי אירועים
אופאליוס נוסדה והתפתחה בזכות עבודת צוות עם מפיקים, מפיקות, מעצבים ומנהלי אירועים מגוונים .

בזכות הניסיון העשיר בעבודה מול מספר רב של חברות הפקה ומפיקים שונים היתרון הבולט של אופאליוס הינה היכולת להתאים את עצמי לכל אחד ואחת ממכן ולהעניק שירות אישי ולשמור על סודיות והערכים שלכן.
עם סל הערכים האדיר שצברתי בזכות רבות מכן אשמח להמשיך ולתת לכן את השירותים הבאים:

 

  • לייעץ לכן בכל עניין
  • למצוא עבורן פתרונות יצירתיים לכל בלתם שנתקעתן
  • לגייס עבורכן אנשי ונשות מקצוע, פרילנסרים ואף עובדים
  • לנהל וללוות אתכן בכל אירוע או הפקה שתרצו ותצטרכו.
 

והכי חשוב לי להמשיך יחד איתכן להפיק חוויות בלתי נשכחות.
הסיפוק הכי גדול שלי יהיה להמליץ עליכן ולשווק אתכן מול לקוחות פוטנציאלים.

אופאליוס נוסדה על מנת לחבר בין ספקים ללקוחות, ולהיות כעוגן עבור כל הצדדים.
החברה הוקמה על מנת להעביר אליכן מפיקות, מפיקים, מעצבים לקוחות ולפתח את קהל יעד שלכן ולהגדיל את היקף העבודה שלכן וביחד.
מה שהכי חשוב לכולנו זה שהלקוח יצא מרוצה.
איתכן לידי אין לי ספק שכל לקוח שאפנה אליכן יהיה מרוצה ואף יותר.

השירות תיווך ביניכן לבין הלקוח יהיה כרוך בעמלה נמוכה והוגנת ויאושר על ידכן מראש .

*את השירותים שלי ניתן לקבל גם באנגלית וצרפתית

הפקת אירועים גדולים
חברות הפקה לאירועי חברה וארגונים

הדרך שלכם כחברות הפקה לאירוע מושלם

השארת פרטים באתר

שיחת טלפון קצרה להיכרות והתאמת שירות
פגישה לבירור צרכים ואפיון מדויק

*אפשר גם בזום

השוואת ספקים ונתוני שירות עבור האירוע שלכן
ניהול, ליווי ומעקב מלא לאורך כל הדרך

למי מתאים ייעוץ ניהול וליווי חברות הפקה ומעצבי אירועים

השותפים המדהימים שלנו

היתרונות הבולטים שלנו