סדנת משחק

סדנת משחק מומלצת לעסקים - גיבוש חברתי

נאור זילברמן

סדנת העצמה לעסקים על ידי כלים מעולמות המשחק:
זוהי סדנה חווייתית בה נלמד כיצד לעמוד בביטחון מול קהל, בין אם זה בישיבות צוות או הגשת פרזנטציות. נהפוך את חווית הפרזנטציה ודיבור מול קהל לדבר מהנה ומקדם ולא מפחיד ומלחיץ בעזרת טכניקות משחקיות שיעצימו את הכוח והידע שלכם ויגרמו לנוכחות לכריזמה שלכם לצאת החוצה.

נמצא את הקול והאותנטיות שלכם ונלמד להשתמש בהם כקלף מנצח. בסדנה נלמד לעבוד עם הגוף שלנו בשיתוף עם הקהל. נפרש, נקרא ונלמד את שפת הגוף ונדע להתאים אותה
למצבים מסוימים כדי לשדר רושם ראשוני נכון.

נשפר את התקשורת בין עובד למעסיק ונלמד לפצח את שפת הגוף של הפרטנרים שלכם וכך תוכלו לנהל שיח מכבד ומרגיע בפגישות עסקיות, פרזנטציות מול לקוחות ניהול צוותים ותקשורת פנים ארגונית. נאור ילמד אתכם לנתח סיטואציות רגשיות ומערכות יחסים בעזרת תרגלי אימפרוביזציה.

תלמדו לזהות מכשולים ופחדים של דמויות ולהבין מהיכן הדמות פועלת ומדוע? כל אחד ואחד מאתנו הוא דמות, בעזרת תרגלי משחק נלמד להכיר את עצמנו ואת עמיתנו לעבודה לעמוק, נייצר תקשורת אישית, מפרגנת ובונה שתחבר בין עובדי החברה ותגרום להם לתחושת ביטחון ושייכות לארגון.
זוהי סדנה חווייתית, מצחיקה, מעצימה ועמוקה �

אז קדימה מנהלות ומנהלים, בעלות ובעלי עסקים יקרים, השאירו פרטים ונחזור אליכן/ם בהקדם.

אודות נאור זילברמן


נאור זילברמן הינו שחקן מוערך, בוגר בית הספר למשחק בית צבי, יוצר, בעלים ומורה בסטודיו למשחק מול מצלמה בתל אביב.
ב-16 שנים האחרונות שיחק ומשחק בסדרות ישראליות )דני-הוליווד, רמזור, צומת מילר, הבוגד, מגן דוד דרום, בית המשאלות, עממיות ועוד…( סדרות בחו"ל ובהצגה "מלון סוף העולם" בתיאטרון הבימה.
כמו כן מלמד משחק מול מצלמה בסטודיו שבבעלותו, בו למדו מעל 1200 תלמידים בשנים האחרונות.
נאור מנחה ומעביר סדנאות משחק לעסקים בנושאים שונים, כגון: דיבור מול קהל, הגשת פרזנטציות, שפת גוף, סדנאות שיווק ומיתוג במדיה. בנוסף, מלווה באופן אישי שיפור עמידה מול קהל ועמידה מול מצלמה.

ישנן 3 אפשרויות להזמנת הסדנה:


• סדנה בעלת מפגש חד פעמי – 3 שעות.
• סדנה תהליכית של 3 מפגשים, 3 שעות כל מפגש.
• אופציה נוספת הינה בניית סדנה בהתאמה אישית בהתאם לאופי החברה/הארגון.


לפרטים ובירורים ניתן ליצור קשר

נייד: 054-6171333
מייל: naorzilberman1@gmail.com


בברכה והצלחה,

נאור זילברמן