קורס הפקת אירועים

קורס הפקת אירועים הינו מבוא להפקת אירועים ורווחת העובד באירגון.
מיועד למנהלות מחלקות שונות שמעוניינות להתמקצע בתחום, קבלת כללים ומידע מקצועי ורלוונטי להבנת התחום, התייעלות והתמקצעות בנושאים אלו. אין זה קורס אקדמי, שנועד לתת חומר תיאורטי ולא יותר. מדובר על קורס מעשי, שמלמד כל מה שצריך לדעת על הפקת אירועים. קורס מסוג זה צריך ללמוד ממפיקים מנוסים. המורים הטובים ביותר בתחום, הם פעילים בתחום ההפקות והאירועים.

כי רק מי שמכיר את התחום מקרוב, יוכל להעביר הלאה את הידע הכל כך חשוב.
במשך הקורס לומדים לעומק מהם שלבי הפקת אירוע. מתייחסים להיבטים לוגיסטיים וארגוניים. לומדים להכיר את ענף האירועים, תחום הספקים.

כל מפיק אירועים נוהג לשתף פעולה עם ספקים שונים. יש צורך בהבנה של נושאים כמו משא ומתן, יש צורך בהיכרות עם נושאים כמו רישוי ונהלי בטיחות. לאחר שתסיימו את הקורס, יהיה לכם ידע נרחב. חשוב לא פחות, יהיה לכם ביטחון בעצמכם. תדעו לדעת איך להציע שירות של הפקת אירועים, לקהל הלקוחות. מפיקי אירועים נדרשים הן באירועים פרטיים והן לאירועים עסקיים. לכן, מי שטוב, יוכל להרוויח מצוין אחרי הקורס.

קורס הפקת אירועים
תוכן עניינים

קורס הפקת אירועים המלצות

קורס הפקת אירועים המלצות, האם זה חשוב? אין ספק כי המלצות מאוד חשובות בתחום הזה. משום שלא כל מי שהפיק פעם אחת אירוע כזה או אחר, יכול גם ללמד. המלצות על קורס מקצועי מלמדות אתכם דבר חשוב. הן מלמדות שאחרים שלמדו את הקורס, הצליחו להפיק ממנו תועלת רבה. 

על פי ההמלצות תוכלו לדעת שבוגרי הקורס מצליחים להשתלב בתחום מעניין אך גם מאתגר. כדאי לשאוף להמלצות מפורטות. לא מספיק שמישהו יציין כי הקורס מעניין. צריך גם לדעת במה הקורס הועיל.


המלצות על קורסים להפקות אירועים ניתן למצוא אונליין ואופליין. ניתן לחפש על כך מידע ברשתות חברתיות. ניתן להיעזר באתרים בתחום הפקות האירועים. התרשמו מההמלצות ובדקו מה מוצלח בקורס. זה טוב כאשר הממליצים מציינים לטובה את המדריכים בקורס. 

זה מצוין כאשר הממליצים מציינים כיצד הקורס הועיל בחייהם המקצועיים. לפעמים ממליצים מוכנים שייפנו אליהם אישית לבירור נוסף. גם זה מעיד על כך שהקורס היה מוצלח.

קורס הפקת אירועים המלצות

האם כדאי ללמוד הפקת אירועים

האם כדאי ללמוד הפקת אירועים, זו אכן שאלה נהדרת. אפשר לענות על כך בכמה דרכים. קודם כל, קורס בתחום הזה מתאים לאנשים רציניים. זה מעולה לאנשים שרוצים להצטרף לתחום רווחי, מבוקש וצומח. 

מתאים לאנשים שרוצים לספק ללקוחותיהם שירות ללא פשרות. בזכות הלימודים, תוכלו להפיק אירועים קטנים או גדולים, בצורה עצמית וטובה. תכירו כל מה שצריך לעשות וגם ממה צריך להימנע. בזכות הלימוד, תבנו לעצמכם מוניטין כאנשי מקצוע מעולים, כבר מן ההתחלה.

קורס הפקת אירועים לימודים

לימודי הפקת אירועים

לימודי הפקת אירועים, למי זה מתאים? הלימודים הללו מתאימים לאנשים שאוהבים לעבוד עם אנשים. אלה לימודים לאנשים שרוצים להיות מקצועיים בתחום דינאמי ומרתק. תחום הפקת האירועים נעשה מבוקש מאוד, מכל מיני סיבות. 

קיים ביקוש לאירועים מעולים. אירועים שבהם הכל יתקתק ויהיה מהוקצע ומדויק. למי שמחפש מקצוע עם עתיד, עיסוק מאתגר אך מתגמל, יש כאן הכל. הפקת אירועים מתאימה לגברים ונשים, שרוצים עבודה עצמאית, מגוונת, מעניינת ורווחית.

תמיד יש צורך בהפקת אירועי חברה.

קורס הפקת אירועים אונליין

קורס הפקת אירועים אונליין זה המילה האחרונה בתחום הזה. הרעיון הוא שאפשר לשלב את הלימודים הללו, גם אם לוח הזמנים שלכם צפוף. ניתן להשתתף בקורס הזה אונליין, בלי צורך בנסיעות. זה מאוד נוח, ולא משנה מהיכן אתם בארץ. ומה שלא פחות חשוב, זה גם מוזיל את העלות של הקורס. 

אם אתם רוצים להשתלב בעולם הפקת האירועים, זו בשורה נהדרת. לא תצטרכו לבזבז את הזמן. תוכלו להצטרף לקורס מהר מאוד. תוכלו להירשם ממש עכשיו.


בקורס אונליין, כמו בכל קורס רגיל, יש כמה כללים. הירשמו לקורס כאשר אתם יודעים ומבינים מה התכנים שלומדים. בדקו שמדובר על קורס מקיף ולא על הדרכה כללית. שאלו כמה שיעורים כולל הקורס ומה מקבלים מעבר לכך. 

בקורס רציני, ניתן להשתתף בשיעורים, לצפות וגם לשאול שאלות. ניתן לשלוח שאלות ולקבל תשובות בזמן השיעור או לאחר מכן. צריך שיהיה מישהו שיתמוך בכם, מעבר לשיעורים המצולמים. כשכל זה קיים, תוכלו להפיק את המקסימום מהזמן שלכם.

קורס הפקת אירועים אונליין

עלות קורס הפקת אירועים

עלות קורס הפקת אירועים, גם זה דבר שצריך להביא בחשבון. לא צריך לשלם כל מחיר, אבל זה לא הכל. היזהרו מקורסים שנראים לכם זולים מדי. עלות קורס הפקת אירועים צריכה להתאים למה שמקבלים במהלכו. העלות מתבססת על מספר השיעורים ועל רמת המרצים. בדרך כלל, בקורס אונליין ניתן ליהנות מכל העולמות. מחיר יחסית נוח וקורס מקיף ומקצועי.

קורס הפקת אירועים מחיר

קורס הפקת אירועים מחיר מעניין אתכם? מצוין. זה אומר שאתם די מגובשים וכבר רוצים לגשת לעניין. זה הזמן שלכם לפנות ולקבל הצעת מחיר, לאחר שקיבלתם מידע על הקורס המעניין. וודאו שאתם יודעים ומבינים כמה משתתפים כמוכם יהיו בקורס. בדקו כמה שיעורים אתם מקבלים ומהו הערך המוסף שמחכה לכם. במחיר הנכון, הידע התיאורטי ובעיקר המעשי, יעזרו לכם להשתלב במקצוע מלא עניין ומשתלם.
קורס הפקת אירועים מחיר לכל כיס

לימודי הפקת אירועים קורס מבוא​

Introduction to Production Studies and Employees Experience
קורס מבוא להפקת אירועים עסקיים וחווית העובד
חברת אופאליוס מתמחה בייעוץ הפקת אירועים פרטיים, עסקיים ומתן פתרונות יצירתיים לרווחת העובדים והעובדות.

היתרון הבולט שלנו הינו בידע תעסוקתי ומקצועי בתחום משאבי האנוש והפקת אירועים.

לאחר התמחות בתחומים הללו מעל עשור זיהינו שיש צורך להעניק קורס ייחודי למנהלות משאבי אנוש/ מרקטינג/ רווחה/ מנהלות משרד.

הקורס מיועד לתת כלים מקצועיים וידע על מנת להתמקצע בתחומים הללו. לייעץ וללמד איך להפיק ולתכנן אירוע נכון . בנוסף הקורס יעזור בהתנהלות מול ספקים, בניית תקציב ופיתוח חשיבה יצירתית. בקורס נלמד איך להפיק ולעבוד אל מול מפיקי אירועים. נגלה לכם את ״סודות״ המקצוע ובאופן הכי מקצועי . הקורס נבנה באופן אישי בהתאם לצרכי של האירגון- כגון אם יש חברה שהחליטה להפיק כנס או אירוע "תד" – נושאי הקורס יתואמו בהתאם, כך גם אם מדובר באירועי חו"ל, אירועי אינקומינג בארץ ( לקוחות או עובדים מחו"ל שמגיעים לארץ) או ידע באירועי גיבוש ועוד ..

מטרת קורס הפק אירועים היא בעיקר למנף את הידע המקצועי בתחום ההפקות מסביב ל" מוצר" הכי חשוב ומבוקש/ בארגון-" העובד/ת" .

העובדת והעובד הינם ה"מוצר" שהכי הרבה דורש השקעה וטיפוח לאורך כל ימות השנה . חווית העובד/ת בחברה נהיה צורך הכרחי. מקצוע זה הפך לאחד המקצועות החשובים בארגון ודרכו החברה ממתגת את עצמה ובעיקר נמדדת בשימור עובדות, עובדים וגיוסם.

תחום רווחת העובדות והעובדים בחברה הולך ומתפתח בקצב מאוד מהיר בשנים האחרונות, יחד עם זאת, יש צורך גדול בהבנה ולמידת מורכבות המקצוע. מדובר בתחום שמחייב מקצועיות ויצירתיות במגוון תחומים, ביניהם: יכולת להפיק ולהבין את מורכבות ההפקות השונות הנדרשות (אירוע חו"ל, כנס, יום גיבוש, השקת מוצר ועוד) יכולת לנהל תקציב נכון שתואם לצרכי החברה ולמטרת האירוע. יכולת פיתוח חשיבה יצירתית שמלווה בחידוש תמידי, בידול ומיתוג החברה.

בקורס מבוא להפקת אירועים נעניק לכן המון מידע וידע מקצועי בנושאים הבאים:

•הכירות עם סוגי אירועים
•בניית תקציב
•גאנט עבודה ובניית לוח זמנים נכון
•פיתוח ראייה יצירתית – עיצוב וקונספט
•פיתוח וטיפוח רווחה וחווית העובד/ת בארגון
•התמודדות עם מצבי לחץ -ניהול זמן נכון.
• ביטחון ואבטחה באירועים

** נושאי הקורס הינם גמישים ומותאמים בהתאם לצרכים של הארגון/מחלקה.

קורס מבוא להפקת אירועים בנוי משישה מפגשים ניתן לפי הצורך ביותר מפגשים או לצרף לקורס חבילת ייעוץ הפקה או ליווי . . הקורס הינו אישי ומותאם לצרכים של הארגון ומחלקה.

נשמח לתאם אתכן פגישת הכירות שבה נפרוס בפניכן סילבוס מסודר לבחירתכן .
הקורס מועבר בזום או באופן פרונטאלי אצלכן במשרדים כך שאתן לא מבזבזות זמן יקר בפקקים… מרצות ומרצי אופאליוס מגיעות/ים עד אליכן

השאירו פרטים ונחזור אליכן בהקדם: